slogan
 

Adwokat Dawid Cupiał

-

Adwokat Dawid Cupiał ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po obronie pracy magisterskiej i uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu wstępnego, rozpoczął aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Warszawie. Podczas aplikacji zdobył praktyczne doświadczenie współpracując z adwokatami i renomowanymi kancelariami adwokackimi z całego kraju, specjalizującymi się w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, odszkodowawczych, gospodarczych oraz windykacyjnych.

Nadto w ramach szkolenia organizowanego przez Izbę szlifował swoją wiedzę u boku wykwalifikowanych sędziów Sądów Rejonowych i Sądów Okręgowych, a także prokuratorów Prokuratur Rejonowych. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach i dodatkowych szkoleniach doprowadziło go, do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu adwokackiego, skutkującego wpisem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.

Adwokat podczas swojej kilkuletniej praktyki karnej reprezentował oskarżonych z jednych z największych zorganizowanych grup przestępczych w kraju. Sprawy cywilne, rodzinne, a w szczególności rozwodowe, podziały majątków, alimenty, kontakty to tematy, z którymi spotyka się, na co dzień. Nie są mu również obce kwestie dochodzenia odszkodowań w wypadkach komunikacyjnych. Ponadto zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych oraz windykacją należności.

Obecnie prowadzi Kancelarię Adwokacką na terenie miasta Piły. Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi kancelariami ma również możliwość świadczenia swoich usług na terenie miasta Warszawy. W niedalekiej przyszłości planuje otworzyć filię kancelarii w Warszawie oraz rozpocząć przewód doktorski na Uniwersytecie Warszawskim.